Zmiany w „The Voice of Poland”. Wraca dawna zasada
Muzyczna rywalizacja w „The Voice of Poland” wkracza na nowy etap. W najbliższych odcinkach show TVP2 widzowie zobaczą pierwsze bitwy uczestników, które w tym sezonie będą mieć inny przebieg niż dotychczas. Wszystko za sprawą powrotu dawnej zasady - “kradzieży uczestników”.
W 15. sezonie programu „The Voice of Poland” nie tylko zmienili się niektórzy trenerzy i prowadzący, ale i zmianie uległy nieco zasady gry. W zapowiedzi najbliższych odcinków pojawiła się informacja o powrocie dawnej reguły programu, z której zrezygnowano w ostatnich edycjach. Mowa o „kradzieży uczestników”, czyli szansie na dalszy udział w programie wokalisty, który przegra bitwę, ale „ukradnie” go inny trener.
Do show TVP2 wraca dawana zasada
„Jeżeli taki precedens się wydarzy, wtedy ukradziony wędruje na jedno z gorących krzeseł i czeka na rozwój wydarzeń” – wyjaśniają w wideo zapowiadającym sobotni odcinek prowadzący show. Jak czytamy na stronie programu, przywrócenie „kradzieży uczestników” ma dostarczyć fanom programu jeszcze więcej emocji, uatrakcyjniając dodatkowo muzyczne pojedynki.
Prowadzący i trenerzy 15. edycji “The Voice of Poland”
W 15. edycji “The Voice of Poland” w trenerskich fotelach zasiedli ponownie: Lanberry, Tomson i Baron oraz - po paroletniej przerwie - Michał Szpak. Do tego grona dołączył także debiutujący w roli trenera Kuba Badach. Program prowadzą obecnie zaś Paulina Chylewska, która w maju br. wróciła do Telewizji Polskiej, Maciej Musiał oraz Jan Dąbrowski, który wcześniej był komentatorem drugiej i trzeciej edycji „The Voice Kids”.
Program emitowany jest w TVP2 w soboty o godz. 20.00, począwszy od 7 września br. Po trzech tygodniach emisji 15. edycję „The Voice of Poland” ogląda średnio 1,24 mln widzów - wynika z danych Nielsena.
Dołącz do dyskusji: Zmiany w „The Voice of Poland”. Wraca dawna zasada
Później rywalizuje dwóch wspaniałych uczestników o jedno miejsce podobnie jak dwóch przeciwnych.
Wtedy dylemat - jak odrzucić jednego z dwóch wspaniałych. Później jest para dwóch przeciętnych i przechodzi dalej przeciętny.
Mikoła Rej w grobie się przewraca.